Marka Addex - funkcjonalność i elegancja


Gadżety spod znaku francuskiej marki Addex Design, obecnej na rynku od ponad 30 lat, to nowość w Polsce. W udany sposób łączą w sobie pomysłowość z funkcjonalnością i wysoką jakością. Celem projektantów Addex Design jest tworzenie nowoczesnych produktów użytecznych w biurze, domu i podczas wypoczynku, wyróżniających się kolorystyką, formą i zaskakującym łączeniem funkcji.


Kopalnia propozycji - niebanalna forma, wysoka jakość


W ofercie Addex Design znajdują się nowoczesne akcesoria smart, power banki, pamięci USB, głośniki Bluetooth, słuchawki, zegary, zegarki, a także wiele przedmiotów codziennego użytku, jak parasole, materiały biurowe, bagaż. Oprócz niebanalnej formy, na tle popularnych produktów reklamowych wyróżnia je staranność wykonania, gwarantowana spełnianiem surowych procedur jakości.


Gadżety dla biznesu - satysfakcja i korzyść

Wszystkie produkty Addex Design na życzenie znakujemy przy użyciu dowolnych technik. Są estetycznie pakowane w etui lub solidne pudełka. Pełen asortyment dostępny jest w naszym showroomie przy ul. Traugutta 3 w Warszawie oraz u handlowców BAS Kreacji. Zapewniamy konsultacje graficzne, krótkie terminy realizacji zamówień i opiekę posprzedażową.


BAS Kreacja
Wyłączny Dystrybutor marki Addex Design na Polskę